Batman: Arkham City - szczegóły systemu osiągnięć

Wiele wskazuje na to, że Batman: Arkham City przyciągnie graczy nie tylko ciekawą fabułą i świetną rozgrywką. Twórcy przygotowali dla graczy specjalny system osiągnięć.

Wszyscy fani Mrocznego Rycerza Gotham City odliczają dni do premiery najnowszej, komputerowej adaptacji jego przygód. Liczymy, że będzie przynajmniej tak udana, jak poprzednia, posiadająca podtytuł Arkham Asylum.

Do premiery zostało jeszcze trochę czasu, ale już teraz twórcy Batman: Arkham City zapewniają, że ich najnowsze dzieło będzie znacznie bardziej rozbudowane i zapewni graczom więcej godzin rozrywki.

Zobacz również:

  • Recenzja: Batman: Świat - niezwykły komiks na dzień Batmana

Po ukończeniu głównego trybu gry, będzie można zmierzyć się z kilkudziesięcioma wyzwaniami stawiającymi na różne aspekty rozgrywki - walkę, skradanie się czy też czas, w jakim należy ukończyć dany poziom.

Batman: Arkham City - szczegóły systemu osiągnięć

Batman: Arkham City - ciekawy system osiągnięć ma na celu uatrakcyjnić i przedłużyć rozgrywkę. Poczekamy zobaczymy...

W Batman: Arkham City to od gracza będzie zależało, czy sprosta poszczególnym wyzwaniom wcielając się w Batmana, Robina czy Catwoman. Uzyskane wyniki zostaną wysłane na stronę producenta gry, gdzie każdy będzie mógł porównać swoje osiągnięcia z graczami z całego świata. Warto zaznaczyć, że pod uwagę będzie brana również postać, którą wybraliśmy.

Premiera gry ma mieć miejsce już w październiku, a teraz przeczytajcie naszą zapowiedź Batman: Arkham City oraz artykuł szerzej opisujący rolę Catwoman. Oczywiście zachęcam też do obejrzenia galerii Batman: Arkham City.