Batman: Arkham Knight - pierwszy patch, ale... nie naprawia wszystkiego

Batman: Arkham Knight został wycofany dwa dni po PC-towej premierze, a wydawca obiecał łatki poprawiające wady. Pierwsza już się ukazała i naprawia główne wady, ale i tak jeszcze sporo do poprawienia.

Posiadacze Batman: Arkham Knight instalacją łatki zlikwidują bug powodujący zawieszenie się gry podczas wychodzenia z niej poprzez menu, poprawki dotyczące padającego deszczu, irytujący defekt, sprawiający, że Steam ponowie chce pobierać pliki gry po zbadaniu ich integralności, a także błąd związany z wyłączaniem Motion Blur Jednak czy to załatwia wszystkie problemy? Zdecydowanie nie.

Batman: Arkham Knight - pierwszy patch, ale... nie naprawia wszystkiego

Batman: Arkham Knight - wciąż niedoskonały (foto: oficjalna strona gry)

Na liście rzeczy do poprawienia wciąż znajduje się zniesienia ograniczenia do 30 FPS, poprawki w teksturach, większa liczby opcji w ustawieniach grafiki, pełnoekranowe renderowanie na gamingowych laptopach, lepsze wykorzystanie pamięci VRAM i RAM, a także likwidacji buga związanego z NVIDIA SLI. Ponadto posiadacze kart graficznych AMD będą mieć włączone Crossfire, a AMD i NVIDIA skorzystają z optymalnego wykorzystania najnowszych sterowników tych podzespołów. Ogólnie - wizualnie #Batman: Arkham Knight będzie prezentować się znacznie lepiej. Od kiedy? Tego nie podano.