Batman: Vengeance wkrótce

Firma Cenega Poland poinformowała, że już niebawem do sklepów na terenie całego kraju trafi gra akcji z legendarnym człowiekiem-nietoperzem w roli głównej.

Batman Vengeance jest zrealizowaną w środowisku 3D grą akcji, w której wcielamy się w Batmana. Śmierć Jokera (który zginął próbując unicestwić pogromcę kryminalistów) pozostawiła nieobsadzone stanowisko przywódcy przestępczego podziemia. W Gotham City rozpoczyna się więc krwawa walka o schedę po Jokerze. Najpierw jednak trzeba pozbyć się najniebezpieczniejszego wroga - Batmana. Dzięki sprytnemu spiskowi, przestępcy napadają na komisarza Gordona, a całą winę zrzucają na Batmana.

Akcja gry będzie toczyć się w szczegółowo odwzorowanym mieście Gotham, gdzie będziemy mieli okazję rozegrać 19 trudnych i ciekawych poziomów. W trakcie rozgrywki będziemy poszukiwać śladów, walczyć wręcz, strzelać (FPP), jeździć batmobilem, latać samolotem i rozwiązywać ciekawe zagadki logiczne.

Do dyspozycji graczy oddano szeroki arsenał rodzajów broni m.in. słynne gadżety Batmana: wyciągarka, Batarang, wyrzutnia rakiet czy bomby oślepiające. W grze będzie dostępny również szeroki wachlarz specjalnych ciosów, a każdy z niebezpiecznych przeciwników Batmana, będzie sterowany przez własną SI. Grę umilać będzie nam ponad 40 minut przerywników filmowych przygotowanych we współpracy z Warner Brothers i DC Comics.

Batman: Vengeance został opracowany w pełnej polskiej wersji językowej trafi do sklepów już 24 lutego br (kosztować będzie 79,90 zł). Zanim zdecydujecie się na zakup gry, proponujemy przetestować demo, które możecie pobrać z naszego serwera FTP.

Demo gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1762&sys=gry

Wygaszacz ekranu z gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1763&sys=gry

Więcej informacji o grze:

http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=771

Strona oficjalna gry:

http://batmanvengeance.ubi.com/