Batman ma zakaz współżycia z Catwoman

DC powstrzymało Batmana przed uprawianiem seksu oralnego z Catwoman w popularnej kreskówce.

Batman ma zakaz współżycia z Catwoman

Warner Bros.

Animowany serial, śledzący przygody Harley Quinn po zerwaniu z Jokerem, jest pełen przemocy, krwi, wisielczego humoru i innych elementów dla dorosłych, które pozwalają mu wykorzystać cały swój potencjał wolny od cenzury w Uniwersum DC. Było tak przynajmniej do momentu wywiadu ze współtwórcami i producentami, Justinem Halpernem i Patrickiem Schumackerem, którzy ujawnili, że istnieje miejsce, w którym nie może znaleźć się żaden bohater. Halpern wyjawił:

W trzecim sezonie "Harley", kiedy Batman miał "zejść niżej" Catwoman, DC powiedziało "Nie możecie tego zrobić. Absolutnie nie możecie tego zrobić". Brzmiało to jak "bohaterowie nie robią takich rzeczy".

Halpern odkrył też główny powód, dla którego DC nie pozwala uprawiać Batmanowi seksu oralnego z Catwoman. Po zapytaniu giganta komiksów o to, czy Batman jest po prostu samolubnym kochankiem, usłyszał odpowiedź:

Nie, sprzedajemy konsumenckie zabawki dla bohaterów. Ciężko jest sprzedać zabawkę, jeśli Batman robi komuś dobrze.

Informacja wywołała poruszenia w mediach społecznościowych, w tym na Twitterze, gdzie pojawiła się fala komentarzy na temat życia erotycznego Batmana i wyciągania jego miłosnych historii z poprzednich tytułów DC.

Zobacz także: Nie tylko Pornhub - alternatywy dla topowych portali z pornografią

Zobacz również:

  • Netflix – premiery i nowości lipca 2021 roku. Co jeszcze nas czeka? [Aktualizacja 26.07.2021r]
  • Recenzja: Batman: Świat - niezwykły komiks na dzień Batmana

Źródło: cnet.com