Battery Indicator

Battery Indicator to malutka aplikacja na Androida, która pomoże nam kontrolować stan naładowania baterii i kilka innych parametrów jej pracy. Jej zaletą jest wygoda użytkowania - program jest dostępny z panelu powiadomień.

Battery Indicator

Battery Indicator

Język: angielski

Wersja Androida: od 1.5

Producent: Darshan Computing, LLC

Strona:

Cena aplikacji: bezpłatna

Ocena redakcji: 4/5

  • Battery Indicator w Android Markecie
  • Battery Indicator to bardzo niewielka aplikacja na Androida, umożliwiająca kontrolowanie stanu baterii urządzenia przenośnego. Dzięki programowi istnieje również możliwość sprawdzenia temperatury oraz ogólnego stanu smartfona. Można też dowiedzieć się, od kiedy bateria nie była (lub też jest) ładowana. Zaletą aplikacji są bardzo niewielkie rozmiary i niskie zużycie zasobów systemowych.

    Battery Indicator jest cały czas dostępne dla użytkownika z poziomu ekranu powiadomień. W ustawieniach programu można zmienić skalę w której wyświetlana jest temperatura oraz kilka innych opcji m.in. autostart. Mimo, że aplikacja jest darmowa nie natrafimy w niej na reklamy.

    Istnieje także płatna wersja Battery Indicator (ok. 4 złotych), która posiada wiele innch funkcji m.in. pokazuje szacowany czas naładowania i rozładowania się urządzenia, opcję tworzenia logów, zmianę kolorów etc.