Battlefield 1: pierwszy trailer, data premiery, cena, przedsprzedaż

Battlefield 1 doczekał się pierwszego zwiastuna. Poznaliśmy też m.in. datę premiery gry oraz cenę edycji kolekcjonerskiej.

Studio Electronic Arts udostępniło w serwisie YouTube minutowy zwiastun gdy Battlefield 1, dzięki któremu dowiadujemy się, że gracze przeniesieni zostaną w czasy I wojny światowej.

Gracze będą mogli uczestniczyć w największych bitwach w historii ludzkości. Do ich dyspozycji zostanie oddany 64-osobowy multiplayer oferujący możliwość skorzystania z przeogromnej bazy sprzętu wojskowego.

Zobacz również:

Battlefield 1 - kiedy premiera?

Battlefield 1 dostępny będzie w polskiej wersji językowej. Zadebiutuje 21 października na Xbox One, PS4 i PC.

Battlefield 1 - ile zapłacimy?

Obecnie wiemy tylko, że w przypadku edycji kolekcjonerskiej, która zaoferuje 14-calowy posążek, talię kart, steelbook, materiałowy plakat, kod na DLC (zapakowany w pojemnik do przenoszenia wiadomości przez gołębia pocztowego) i naszywkę, należy się liczyć z ceną wynosząca aż 220 dolarów.

Battlefield 1: pierwszy trailer, data premiery, cena, przedsprzedaż

Battlefield 1 Edycja kolekcjonerska

Battlefield 1 - bonusy dla konsolowej przedsprzedaży

Właściciele konsoli Xbox One i PlayStation 4, którzy nie boją się kupować kota w worku, będą mogli skorzystać z przedsprzedaży oferującej następujące bonusy:

Battlefield 1 dla PS4: motyw, wcześniejszy 7-dniowy dostęp do "lokacji, która wyjdzie w późniejszej części 2016 roku", Hellfighter Pack (przedmioty związane z Harlem Hellfighters).

Battlefield 1 dla Xbox One: wcześniejszy 7-dniowy dostęp do "lokacji, która wyjdzie w późniejszej części 2016 roku", Hellfighter Pack (przedmioty związane z Harlem Hellfighters), miesiąc subskrypcji EA Access (kod do zrealizowania do 3 listopada)