Battlefield 2: Pancerny atak w sprzedaży

Od dwóch dni na rynku dostępny jest pakiet dodatkowy do gry Battlefield 2. Co oferuje rozszerzenie?

Battlefield 2: Pancerny atak w sprzedaży

Battlefield 2

W następstwie inwazji na ziemię amerykańską dochodzi do śmiertelnej konfrontacji sił MEC, Chin oraz Stanów Zjednoczonych. Do akcji wkraczają gracze. Będą mieli możliwość brać udział w starciach jednostek zmechanizowanych na terenie USA.

Rozszerzenie oferuje przede wszystkim trzy nowe scenariusze. W Operation Midnight Sun konflikt rozprzestrzenia się w rejonie Oceanu Spokojnego. Chińskie siły zbrojne próbują zabezpieczyć sobie dostęp do rurociągu paliwa. Batalia toczyć się będzie o położony na terenie Alaski port Valdez.

Za sprawą Operation Harvest napięcie wzrasta. Armia MEC rozpoczyna marsz w kierunku stolicy Stanów Zjednoczonych. Amerykanie muszą powstrzymać natarcie wroga do momentu przybycia posiłków.

Ostateczne starcie następuje w ramach Operation Road Rage, która zmusi wojsko USA do odzyskania kontroli nad autostradami. Tylko w ten sposób można zapobiec przejęciu kluczowych terenów zamieszkiwanych przez ludność cywilną.

Pakiet dodatkowy Battlefield 2: Pancerny atak można zakupić bezpośrednio przy użyciu elektronicznego systemu dystrybucji EA Downloader. 23 czerwca pojawi się także w sklepach na terenie całego kraju. W przypadku tej drugiej wersji, w pudełku nie będzie jednak płyty CD/DVD. Zamiast tego, użytkownik znajdzie kod CD - KEY uprawniający do natychmiastowego pobrania na dysk tego pakietu.

Za grę Battlefield 2: Pancerny atak można zapłacić bezpośrednio w sklepie, a następnie pobrać ją na dysk po powrocie do domu. Wystarczy podać kod CD - KEY. To dobra wiadomość dla osób, które nie posiadają karty kredytowej, a chcą dokonać zakupu.

W obu przypadkach, pobranie na dysk komputera danych z grą Battlefield 2: Pancerny atak odbywa się za pośrednictwem EA Downloader. Konieczna jest instalacja tego programu, a szerokopasmowe łącze z siecią Internet jest wymagane.