Battlefield 2 - pierwsze łatanie!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, firma Electronic Arts opublikowała pierwszą poprawkę do wydanej niedawno gry "Battlefield 2" - najnowszej części popularnych strzelanin FPS reprezentowanych do tej pory przez tytuły - "Battlefield 1942" i "Battlefield Vietnam".

Pierwsza łatka do dostępnej od 24.06.05r. gry "Battlefield 2" likwiduje m.in. efekt zawieszania się przeglądarki serwerów w trybie "Wielu graczy" oraz brak dostępu do niektórych ustawień w opcjach dotyczących sterowania w grze. Patch poprawia także algorytmy SI, usuwając usterkę, która powodowała 'zamarzanie", botów po okresach długiej pauzy w grze.

Przypomnę jeszcze, "Battlefield 2", to stworzona z myślą o wieloosobowych rozgrywkach w sieci gra akcji, która przenosi nas na pola walki niedalekiej przyszłości. Podczas rozgrywki będziemy mogli wcielić się w żołnierzy jednej z trzech światowych potęg ścierających się w świecie BF2 - Stanów Zjednoczonych, Chin lub Koalicji Państw Bliskiego Wschodu. W rozgrywkach wieloosobowych w sieci może brać udział do 63 graczy jednocześnie.

'Ważący' około 13 MB plik z poprawkami znajdziecie na naszym serwerze FTP. Plik do pobrania:

Plik do pobrania:

Battlefield 2 Patch v. 1.01

Aktualizacja: 11 lipca 2005 10:11

Firma Electronic Arts poinformowała, że instalacja opublikowanego w ubiegłym tygodniu pierwszego patcha do gry, może powodować wycieki pamięci na niektórych systemach. W przypadku wystąpienia tego typu problemów, wydawca zaleca ponowną instalację gry, bez patcha v.1.01. Reinstalacja nie spowoduje utraty danych dotyczących zdobytych przez gracza odznaczeń w grze, czy statystyk w rankingach serwerwoych.


Zobacz również