Battlefield 2 - polskie jednostki ruszyły do akcji!

Do polskich sklepów trafiła właśnie gra "Battlefield 2" - najnowsza część popularnych strzelanin FPS reprezentowanych do tej pory przez gry "Battlefield 1942" i "Battlefield Vietnam". Jednocześnie, firmy Electronic Arts Polska oraz GamesNET.pl poinformowały, że dziś tj. 24.06.2005r., o północy ruszy pierwszy oficjalny polski serwer do rozgrywek w BF2.

"Battlefield 2 to kolejny tytuł z najpopularniejszej "wojennej" serii gier Electronic Arts. Najnowsza odsłona serii przeniesie graczy na pola walki XXI wieku, gdzie będą mogli wcielić się w żołnierza jednego z trzech ówczesnych supermocarstw: Stanów Zjednoczonych, Chin lub Koalicji Państw Bliskiego Wschodu. Podczas rozgrywki w "Battlefield 2" będziemy walczyć w najróżniejszych punktach zapalnych globu, korzystając przy tym z najnowocześniejszych rodzajów broni i 30 dostępnych w grze pojazdów. BF2 pozwala na jednej mapie rozgrywać drużynowe pojedynki w Sieci nawet 64 graczom jednocześnie.

Pierwszy oficjalny serwer do wieloosobowych rozgrywek online w BF2 ruszy jeszcze dziś o północy. Udostępniana przez Electronic Arts Polska oraz GamesNET.pl maszyna pozwala rozgrywać drużynowe pojedynki w Sieci maksymalnie 32 graczom jednocześnie. Przypomnę tylko, że jeszcze przed światową premierą gry, firma EA udostępniła oprogramowanie umożliwiające postawienie, własnego samodzielnego serwera do wieloosobowych rozgrywek (plik zawiera wszystkie 12 map dostępnych w pełnej wersji gry).

Poniżej namiary na oficjalny serwer gry oraz linki do serwerowego oprogramowania dla BF2. Natomiast tych, którzy jeszcze nie widzieli gry, zachęcam do pobrania grywalnego dema oraz pobrania dostępnych na naszym serwerze FTP filmów prezentujących grę.

Informacje dotyczące oficjalnego serwera BF2:

Nazwa serwera:

EA & GamesNET.pl Official BF2

Adres serwera:

gs13.gamesnet.pl

Parametry łączy:

Energis Polska Sp z o.o. 100 MBit/s światłowód

Pliki do pobrania:

Battlefield 2 Demo

Battlefield 2 Demo Server (Windows)

Battlefield 2 Demo Server (Linux)

Battlefield 2 Labvideo Movie 8

Battlefield 2 Gamplay Movie 7

Battlefield 2 Gameplay Movie 6

Battlefield 2 Video Interview part 1&2

Battlefield 2 Video Interview part 3

Battlefield 2 Movie

Battlefield 2 Trailer 02 (E3)

Battlefield 2 Trailer 01 (E3)


Zobacz również