Battlefield 2 - sprawdź nowe filmy z gry

Zapraszamy do pobrania i obejrzenia nowych filmów z nadchodzącej drugiej odsłony popularnej strzelaniny sieciowej - "Battlefield 2".

"Battlefield 2" zyskała status Gold i w tej chwili tłoczone są już płyty z ostateczną wersją gry. Gra w USA trafi do sklepów 21 czerwca, a w Polsce trzy dni później. Tymczasem zapraszamy do pobrania i obejrzenia dwóch nowych filmów z gry - oba prezentują fragmenty rozgrywki Battlefield 2. Pierwszy z nich trwa około dwóch i pół minuty, a drugi niemal trzy. Pliki "ważą" kolejno: około 8,5 MB oraz 100 MB i są już dostępne na naszym serwerze FTP.

W drugiej odsłonie popularnej serii Battlefield akcja gry zostaje przeniesiona na współczesne pola bitwy. W stosunku do Battlefield 1942, usprawnione zostaną rozgrywki drużynowe, a gra umożliwi wykorzystanie w wojennych zmaganiach najbardziej zaawansowanych technologii. Całkowicie nowy silnik gry oraz system fizyki sprawią, że współczesne pole walki będzie wyglądać niezwykle realistycznie. Do dyspozycji graczy zostanie oddanych 30 najnowocześniejszych pojazdów, a w rozgrywkach sieciowych będzie mogło wziąć udział do 100 graczy jednocześnie.

Plik do pobrania:

Battlefield 2 Labvideo


Zobacz również