Battlefield 2042 - kolejny pokaz gry już dziś. Gdzie oglądać?

Electronic Arts już dziś ujawni kolejne informacje na temat Battlefield 2042. Kiedy i gdzie oglądać transmisję EA Play Live Spotlight?


battlefield 2042

fot. Electronic Arts

Amerykański producent już wcześniej ujawnił, że 22 lipca odbędzie się wielkie wydarzenie - EA Play Live 2021, podczas, którego zobaczmy m.in. takie gry jak: Battlefield 2042 czy FIFA 22. Zanim to jednak nastąpi, Electronic Arts ma dla nas inną propozycję. Już dziś odbędzie się pierwszy odcinek z serii EA Play Live Spotlight, czyli początek cyklu mniejszych transmisji poświęconych konkretnym gatunkom i produkcjom. "Na pierwszy ogień" wrzucono Battlefield 2042 i Apex Legends. W rolach głównych wystąpią: Vince Zampella - założyciel Respawn Entertainment, Chad Grenier - główny reżyser Apex Legends oraz Oskar Gabrielson - główny menadżer w DICE. Wydarzenie poprowadzi Stella Chung z IGN.

Kiedy odbędzie się EA Play Live Spotlight?

Transmisja EA Play Live Spotlight odbędzie się już dzisiaj (8 lipca), o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Zobacz również:

Gdzie można obejrzeć EA Play Live Spotlight?

Transmisja EA Play Live Spotlight będzie można obejrzeć na oficjalnym kanale YouTube EA PLAY.

Warto przy tym podkreślić, że jest to pierwszy, z czterech odcinków EA Play Live Spotlight. Kolejne odbędą się 13, 19 i 20 lipca. Każdy z nich będzie skupiony na innych produkcjach.

Zobacz również: PS5 – gdzie kupić konsolę? Kompletna lista sklepów z PlayStation 5