Battlefield 2042 - kolejny pokaz gry już dziś, czego się spodziewać?

Battlefield 2042 jest niekwestionowanym bohaterem ostatnich dni. Już dziś odbędzie się kolejna transmisja poświęcona grze. Czego możemy się spodziewać?

Battlefield 2042 oczarował nas już podczas pierwszego pokazu. Następnie prawdziwy "opad szczęki" wywołał pierwszy gameplay. Produkcja studia DICE i Electronic Arts jest na dobrej drodze, aby zawojować serca graczy. Amerykański producent nie zamierza dać nam zapomnieć o tytule i już dziś odbędzie się kolejna transmisja online poświęcona Battlefield 2042. Czego możemy się spodziewać?

EA i DICE zapowiedzieli, że dzisiejszy livestream Battlefield 2042, skupiony będzie na deweloperach gry. W rolach głównych wystąpią: Oskar Gabrielson - dyrektor generalny DICE oraz Daniel Berlin - starszy dyrektor projektowy w DICE. Możemy się jednak spodziewać, że podczas transmisji pojawią się również inni twórcy BF 2042.

Zobacz również:

Deweloperzy będą głównie komentować pierwszy tydzień od oficjalnego ujawnienia gry, ale możemy się również spodziewać nowych informacji na temat Battlefield 2042. Radzimy jednak zachować spokój, bowiem mało prawdopodobne jest, abyśmy zobaczyli nowe materiały z produkcji.

Dzisiejsza transmisja Battlefield 2042 dostępna będzie za pośrednictwem platformy Twitch i wystartuje o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Battlefield 2042 zadebiutuje 22 października 2021 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X / S.

Zobacz również: Battlefield 6 – data premiery, zwiastun, rozgrywka. Wszystko co chcesz wiedzieć