Battlefield 2042 wygląda rewelacyjnie. Zobacz nagrania z rozgrywki

Rozpoczęły się testy Battlefield 2042. Zainteresowanie produkcją jest ogromne. W sieci pojawiła się już cała masa nagrań przedstawiających rozgrywkę.

fot. DICE

Dzisiaj o godzinie 9:00 rozpoczęly się beta testy Battlefield 2042. Do gry zalogować mogą się osoby, które dokonały zamówień przedpremierowych. Okazuje się, że zainteresowanie najnowszą produkcją od DICE jest tak duże, że po kilku minutach serwery nie wytrzymały. Gracze mieli problemy z logowaniem. Ciekawe, jak sytuacja będzie wyglądała w piątek, kiedy ruszą otwarte testy dla wszystkich zainteresowanych. Zapewne deweloper wyciągnie wnioski i do tego czasu przygotuje się na napór graczy.

W sieci pojawiło się już sporo nagrań przedstawiających rozgrywkę w Battlefield 2042. Zobaczmy, co do zaoferowania ma nam najnowsza odsłona kultowej serii DICE.

Zobacz również:

Trzeba przyznać, że zapowiada się kawał solidnej strzelanki. Przypomnijmy, że w najbliższy piątek rusza otwarta beta dla wszystkich zainteresowanych.

Battlefield 2042 zadebiutuje na rynku 19 listopada i pojawi się na PC oraz konsolach Xbox Series X/S, Xbox One, PS4, i PS5.

Zobacz także: Gry z serii Ghost Recon za darmo! Sprawdź, jak odebrać