Battlefield 2042 z kolejną ogromną aktualizacją. Sprawdź, co dodaje

Battlefield 2042 otrzymał właśnie kolejną ogromną aktualizację. Update #3 wprowadza sporo nowości i zmian, które mają sprawić, że gracze powrócą do zabawy.

battlefield 2042

fot. Electronic Arts

Źle się dzieje z Battlefield 2042. Zaledwie dwa tygodnie temu, w dniu premiery produkcji, Electronic Arts chwaliło się milionami sprzedanych egzemplarzy. Wówczas na platformie Steam zagrywało się jednocześnie ponad 100 tysięcy graczy, obecnie wynik ten jest znacznie gorszy i nie przekracza 20 tysięcy. Skąd ten "odpływ" użytkowników? Cóż, choć Battlefield 2042 potrafi sprawić sporo radości, to niestety naszpikowany jest błędami.

Twórcy gry - studio DICE, zdążyli już wydać dwie duże aktualizacje, a kolejna właśnie trafiła na serwery gry. Update 3 wprowadza blisko 150 poprawek i usprawnień powiązanych z niemal każdym aspektem gry. Zmiany dotknęły również sytemu dobierania graczy czy progresji. Ten ostatni został wzbogacony o "tygodniowe wyzwania", za ich wykonanie gracze będą mogli zdobyć dodatkowe doświadczenie i nagrody. Pełną listę zmian i nowości, które wprowadza najnowsza aktualizacja do Battlefield 2042 znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Zobacz również:

  • Battlefield 2042 - czy aktualizacja 3.2 naprawi grę? Zobacz listę zmian
  • Darmowe The Sims 5? – wszystkie przecieki i plotki [Aktualizacja]
  • Instagram testuje funkcję płatnych subskrypcji twórców!

To nie koniec zmian, kolejne poprawki w drodze

Studio DICE potwierdziło również, że jeszcze w grudniu na graczy czeka kolejny patch. Choć będzie on wyraźnie mniejszy od dotychczasowych, to skupiać się będzie przede wszystkim na balansie rozgrywki. Aktualizacja numer 4 powinna pojawić się jeszcze w pierwszej połowie grudnia.

Zobacz również: Recenzja Battlefield 2042 - nie tak miała wyglądać rewolucja