Battlefield 3 i Plants vs Zombies można zdobyć za darmo w serwisie Origin

Na platformie Origin w ramach akcji Specjalny Prezent udostępniona została za darmo gra Battlefield 3.

Battlefield 3 to wydana przez Electronic Arts popularna gra z gatunku first-person shooter. Dla osób, które jej jeszcze nie mają, a chciałyby spróbować swoich sił w świecie wirtualnych konfliktów zbrojnych mamy świetną informację. Na platformie Origin kosztująca do tej pory 55 zł Edycja zwykła Battlefield 3 została udostępniona za darmo:

Battlefield 3 za darmo na Origin

Battlefield 3 za darmo na Origin

Jest to pełna wersja gry, którą otrzymujemy na zawsze. Warto przy okazji dodać, że za wydanie premium trzeba obecnie zapłacić 119 zł.

"Naszym celem jest dostarczenie graczom jak najlepszej rozrywki oraz ułatwienie im dostępu do wspaniałych nowych gier. Możliwość dodawania darmowych tytułów do biblioteki pozwala łatwo odkryć liczne zalety usług Origin." - czytamy w serwisie Origin.

Czy musimy się spieszyć?

Nie tak bardzo. Gra Battlefield 3 Edycja zwykła dostępna będzie bowiem do 3 czerwca. Możecie ją przypisać na stałe do swojego konta Origin tutaj klikając w "Kup teraz".

Na koniec jeszcze jedna informacja: również w ramach akcji Specjalny Prezent przedłużono do 16 czerwca promocję na grę Plants vs Zombies: Game of the Year Edition.