Battlefield 3 najlepsze na GamesCom

Battlefield 3 zostało wybrane najlepszą grą tegorocznych targów GameCom. To z pewnością dobry prognostyk przed zbliżającą się premierą. Twórcy tego tytułu zaskoczyli także fanów inną, mniej przyjemną nowiną.

Battlefield 3 został wybrany najlepszą grą tegorocznych targów GamesCom. Oczywiście w wymiernym stopniu przyczynił się do tego pokaz produkcji, na którym mieliśmy okazję podziwiać zalety trybu Co-op:

Robi niezłe wrażenie. Zresztą chyba nie tylko ja jestem tego zdania, bowiem Battlefield 3 już teraz bije rekordy sprzedaży, choć do premiery pozostało jeszcze sporo czasu.

Niestety, w między czasie DICE przygotowało dla nas także nieco gorszą wiadomość. Jeszcze w trakcie targów GamesCom potwierdziły się pogłoski o tym, że Battlefield 3 na PC do poprawnego działania będzie wymagał platformy Origin. Co więcej, każdy z graczy będzie ograniczony tylko do jednego profilu. Jak widać każde cudo musi mieć jakieś swoje drobne wady.

Przypomnijmy, że w Battlefield 3 znowu będziemy mieli okazję wcielić się w żołnierzy elitarnej jednostki i w trakcie wielu starć zwiedzimy takie miasta jak Paryż, Teheran czy Nowy Jork. Oczywiście tytuł urzekać ma świetną grafiką oraz rozbudowanym trybem multiplayer. Premiera już 28 października.