Battlefield 3 najlepsze na GamesCom

Battlefield 3 zostało wybrane najlepszą grą tegorocznych targów GameCom. To z pewnością dobry prognostyk przed zbliżającą się premierą. Twórcy tego tytułu zaskoczyli także fanów inną, mniej przyjemną nowiną.

Battlefield 3 został wybrany najlepszą grą tegorocznych targów GamesCom. Oczywiście w wymiernym stopniu przyczynił się do tego pokaz produkcji, na którym mieliśmy okazję podziwiać zalety trybu Co-op:

Robi niezłe wrażenie. Zresztą chyba nie tylko ja jestem tego zdania, bowiem Battlefield 3 już teraz bije rekordy sprzedaży, choć do premiery pozostało jeszcze sporo czasu.

Niestety, w między czasie DICE przygotowało dla nas także nieco gorszą wiadomość. Jeszcze w trakcie targów GamesCom potwierdziły się pogłoski o tym, że Battlefield 3 na PC do poprawnego działania będzie wymagał platformy Origin. Co więcej, każdy z graczy będzie ograniczony tylko do jednego profilu. Jak widać każde cudo musi mieć jakieś swoje drobne wady.

Przypomnijmy, że w Battlefield 3 znowu będziemy mieli okazję wcielić się w żołnierzy elitarnej jednostki i w trakcie wielu starć zwiedzimy takie miasta jak Paryż, Teheran czy Nowy Jork. Oczywiście tytuł urzekać ma świetną grafiką oraz rozbudowanym trybem multiplayer. Premiera już 28 października.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: