Battlefield 3 - premiera już w listopadzie?

Battlefield 3 zbliża się wielkimi krokami. Według nieoficjalnych doniesień, najnowszy shooter ze stajni EA Dice ma się ukazać 2 listopada.

Według doniesień Jeux Video Network data premiery Battlefield 3 to środa, 2 listopada 2011 roku. Wskazywać by na to miała francuska wersja programu EA Download Manager, w której to rzekomo pojawiła się dokładna data ukazania się trzeciej części shootera FPS, studia EA DICE.

Battlefield 3 oferuje możliwość toczenia gry w kampanii solowej jak i w rozbudowanym trybie wieloosobowego. W kampanii dla pojedynczego gracza można wziąć udział w misjach, które odbywają się w różnych miejscach globu (m.in. Nowy Jork, Paryż, Kurdystan, Teheran).

Zobacz również:

  • Far Cry 6 – premiera, rozgrywka, wymagania. Wszytko co musisz wiedzieć [21.09.2021]

Jednak to za co gracze pokochali Battlefielda to tryb multiplayer. W trzeciej części serii, w walkach będzie mogło wziąć udział do 24 graczy (w wersjach na PlayStation 3 i Xboksa 360) i 64 graczy (wersja PC).

Niektórzy wysnuwają tezę, że informacja może nie być prawdziwa, gdyż pierwsze doniesienia na ten temat pojawiły się 1 kwietnia. Jako potwierdzenie tych wątpliwości podawany jest fakt, że większość gier ma swoje premiery w USA we wtorki.

Pierwsze informację mówiły o tym, że Battlefield 3 ukaże się pod koniec roku. Jak będzie w rzeczywistości, przekonamy się już niebawem.