Battlefield 4 z dodatkowymi funkcjami na Xbox One

Battlefield 4 w wersji dla konsoli Xbox One będzie pozwalał na skorzystanie z funkcji opierających się na kontrolerze Kinect.

Podczas specjalnego pokazu gry Battlefield 4 przeznaczonej dla nadchodzącej konsoli Xbox One, firma Electronic Arts zaprezentowała kilka funkcji, które będą dostępne wyłącznie dla graczy korzystających z platformy Microsoftu uzbrojonej w kontroler Kinect. Najciekawsza z nich pozwoli im po wykonaniu odpowiedniego ruchu ciałem wychylić się wirtualną postacią zza osłony. Ponadto będą oni mogli wydawać komendy głosowe, za pomocą których wezwą medyka, czy też otrzymają od towarzyszy amunicję.

Coś za coś...

Na koniec warto jednak zauważyć, że o ile z jednej strony użytkownicy konsoli Xbox One otrzymają ciekawe dodatkowe funkcje w grze Battlefield 4 realizowane za pośrednictwem kontrolera Kinect, o tyle będą musieli pogodzić się z gorszej jakości obrazem. W ich przypadku wyświetlany on bowiem będzie w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, czyli znacznie niższej niż na konkurencyjnym PlayStation 4 (1600 x 900 pikseli).

Zobacz również:

  • Battlefield - kupując 3 gry zaoszczędzisz 580 zł. Sprawdź, jak to możliwe
  • Forza Horizon 5 - wszystko, co chciałbyś wiedzieć o grze [7.12.2021]