Battlefield 6 – pokaz gry już dziś. Sprawdź, jak oglądać

Pierwszy pokaz Battlefield 6 już dziś. Sprawdź, kiedy i jak oglądać.


Po miesiącach spekulacji i plotek, już dziś doczekamy się pierwszej oficjalnej prezentacji najnowszej odsłony serii Battlefield. Choć będzie to szósta odsłona z głównego cyklu, to coraz częściej spekuluje się, iż Electronic Arts i Studio DICE zdecydują się na nazwę Battlefield 2042. Więcej na ten temat przeczytacie w naszym obszernym materiale poświęconym najnowszej odsłonie Battlefield.

Kiedy odbędzie się pokaz Battlefield 6?

Jak potwierdziło Electronic Arts, pierwszy oficjalny pokaz Battlefield 6 odbędzie się już dziś (9 czerwca), o godzinie 16:00 czasu polskiego.

Gdzie można obejrzeć transmisję z pokazem Battlefield 6?

Pierwszy pokaz Battlefield 6 możecie obejrzeć „na żywo”, za pośrednictwem serwisu YouTube i oficjalnego konta serii Battlefield bądź za pomocą oficjalnej strony internetowej gry.

Jak długo będzie trwał pokaz Battlefield 6 i co zobaczymy?

Niestety, nie wiemy ile dokładnie potrwa pokaz Battlefield 6. Śmiało możemy jednak założyć, że EA i DICE przygotowało dla nas przynajmniej kilkanaście minut materiałów. „Głównym daniem” ma być efektowny zwiastun produkcji, najpewniej otrzymamy również oficjalny tytuł gry oraz migawki z samej rozgrywki. Warto podkreślić, że EA już wcześniej podkreślało, że dzisiejsze wydarzenie ma na celu oficjalną zapowiedź gry. Mało prawdopodobne jest zatem, abyśmy od razu otrzymali odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania. Co więcej, twórcy gry i wydawca z pewnością chcą zostawić kilka niespodzianek na 22 lipca, kiedy to odbędzie się wydarzenie EA PLAY Live 2021.

Zobacz również: Far Cry 6 – premiera, rozgrywka, wymagania. Wszytko co musisz wiedzieć