Battlefield 6 - zwiastun rozgrywki coraz bliżej?

W sieci co chwilę pojawiają się kolejne informacje i przecieki dotyczące następnej części Battlefielda. Kiedy możemy spodziewać się konkretów?

W ciągu kilku ostatnich tygodni pojawiało się coraz więcej, mniej lub bardziej wiarygodnych, przecieków dotyczących najnowszego tytułu EA DICE. Co chwilę publikowane były kolejne informacje dotyczące rozgrywki, czy dźwięki oraz grafiki koncepcyjne z gry oraz jej zwiastuna.

Tym razem otrzymujemy informację bezpośrednio od duetu 2WEI, który jest autorem utworu Run Baby Run. To jego fragment znalazł się w ujawnionych niedawno plikach dźwiękowych z zapowiedzi Battlefield 6.

Obserwatorzy spodziewają się, że jednym ze wspomnianych zwiastunów ma być właśnie ten prezentujący kolejną odsłonę serii Battlefield. Czy możemy zatem spodziewać się oficjalnych informacji o Battlefield 6 jeszcze w tym tygodniu? Dotychczasowe przecieki sugerują, że przedstawi nam ona odbywający się w niedalekiej przyszłości fikcyjny konflikt pomiędzy Rosją i USA. Gra ma posiadać rozbudowany system multiplayer, pozwalający na gigantyczne bitwy z udziałem do 128 graczy (64v64).