Battlefield 6 - zwiastun rozgrywki jeszcze dziś?

Ostatnie doniesienia wskazują na to, że oficjalnych informacji o nowej części Battlefielda doczekamy się szybciej niż zakładano.

Już kilka dni temu Tom Henderson potwierdził, że krążące po sieci grafiki są prawdziwe. Henderson od dawna odpowiedzialny jest za większość wiarygodnych przecieków dotyczących gier Battlefield i Call of Duty. Tym razem jednak ukazały się pliki dźwiękowe z nadchodzącego zwiastuna i możemy znaleźć je chociażby na reddicie.

Nie mamy oczywiście żadnych oficjalnych informacji dotyczących daty publikacji zwiastuna Battlefield 6. Ilość informacji i przecieków pozwala nam jednak sądzić, że może ona być bardzo bliska. Wedle Hendersona zwiastun nie ma przedstawiać wielu fragmentów samej rozgrywki, a bardziej skupić się na wykreowaniu świata, w którym będzie się ona toczyć.

Wedle wcześniejszych przecieków nowa część Batllefielda ma być umożliwiać graczom więcej opcji personalizacji. O poprzednich przeciekach dotyczących najnowszego tytułu Electronic Arts i DICE informowaliśmy tutaj.

Premiera Battlefield 6 ma odbyć się jeszcze w tym roku. Być może nadchodzący zwiastun ujawni nam konkretna datę?