Bayonetta i Vanquish otrzymają remastery na konsole PlayStation 4 i Xbox One

Choć plotkowano o tym już od paru dni, to SEGA dopiero dzisiaj oficjalnie potwierdziła, że odświeżone wersje gier Bayonetta i Vanquish trafią na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Zarówno Bayonetta, jak i Vanquish to produkcje autorstwa utalentowanego studia PlatinumGames, które ostatnio dało nam znakomite Astral Chain. Obydwie gry zadebiutowały blisko dekadę temu - dokładnie w 2010 roku, na konsolach minionej generacji i PC-tach. Wydawca - firma SEGA, postanowił uczcić dziesiątą rocznicę wydania gier i zapowiedział dzisiaj pakiet zbiorczy - Bayonetta & Vanquish 10th Anniversary Bundle.

Odświeżone wersje gier powstały z myślą o konsolach Xbox One i PlayStation 4. Zaoferują one graczom rozgrywkę w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę.

Zbiorcze wydanie Bayonetty i Vanquish zadebiutuje 18 lutego 2020 roku, zarówno w wersji pudełkowej, jak i cyfrowej. Niestety nie wiadomo czy będzie możliwość zakupu odświeżonych produkcji oddzielnie. Dzisiejsze ogłoszenie okraszono stosownym zwiastunem.

Jeśli jesteście zainteresowani kupnem Bayonetta & Vanquish 10th Anniversary Bundle, to musicie przygotować się na wydatek rzędu 40 dolarów (~ 155 zł).

źródło: SEGA