Beats By Dre prezentuje Powerbeats Pro

Powerbeats Pro łączą w sobie jakość dźwięku i ergonomiczny design ze sportowym zastosowaniem.

Niedługo po prezentacji drugiej generacji bezprzewodowych słuchawek AirPods od Apple Beats by Dre (której właścicielem jest Apple) prezentuje nowe słuchawki Powerbeats Pro z chipem H1.

Beats By Dre prezentuje Powerbeats Pro

Źródło: Beats by Dre

Beats By Dre idzie o krok naprzód, łącząc w sobie to, co najlepsze z kilku światów: doskonałą jakość dźwięku, komfortowe dopasowanie, doskonałą łączność i bezprzewodową wolność, a wszystko to składa się na nowe słuchawki bezprzewodowe Powerbeats Pro.

Zobacz również:

  • Od M1X do 5G. Apple dąży do kontroli absolutnej! Co dalej?
  • Recenzja: Apple Powerbeats Pro

Będą one dostępne w czterech kolorach: Black, Ivory, Moss i Navy. Cena detaliczna wynosi 249,95 dolarów (około 1000 zł). Słuchawki pojawią się w sprzedaży w maju. Nie znamy daty premiery, ani ceny w Polsce.

Jakość dźwięku zawsze była ważna dla Beats By Dre, a Powerbeats Pro zostały zaprojektowane od podstaw z myślą o niej. Słuchawki zaprojektowano w taki sposób, aby zapewnić wygodę podczas użytkowania, co zostało poprzedzone intensywnymi testami. Dostarczane są z czterema rozmiarami nauszników i regulowanym zaczepem na ucho, który pozwala na dostosowanie produktu do własnych upodobań. Mniejsze o 23 procent i lżejsze o 17 procent od swoich poprzedników Powerbeats Proodporne na pot i wodę.

Zakres funkcji wynikający z zastosowania chipu Apple H1 obejmuje regulację głośności dźwięku z obu słuchawek, podczas gdy czujniki optyczne zatrzymują/uruchamiają odtwarzanie automatycznie po wyjęciu słuchawek z uszu. Zastosowano również mikrofon z filtrem szumów z otoczenia, co ma zapewnić wysoką jakość dźwięku podczas rozmów.

Żywotność baterii ma wynosić do 9 godzin słuchania muzyki. Etui ładujące zapewnia dodatkowe 24 godziny odtwarzania. Dzięki technologi Fast Fuel po 5 minutach ładowania słuchawki są w stanie odtwarzać muzykę przez 1,5 godziny. 15 minut ładowania wydłuża czas pracy do 4,5 godziny.

Powerbeats Pro łączą się z urządzeniami poprzez technologię Bluetooth klasy 1, która oferuje większy zasięg i wyższą wydajność. Można również wybrać, czy chcemy korzystać z jednej, czy obu słuchawek tak samo, jak w przypadku AirPods od Apple.