Beats Fit Pro zostaną wprowadzone na rynek już 1 listopada!

Do sieci wyciekły zdjęcia i informacje dotyczące funkcji nadchodzących słuchawek Beats Fit Pro.

Źródło: 9to5mac

Apple zaprezentowało w poniedziałek nowe słuchawki AirPods 3, lecz najnowszy raport już potwierdza, że gigant technologiczny z Cupertino planuje wypuszczenie kolejnego modelu - Beats Fit Pro - na 1 listopada.

Informacje te pochodzą z serwisu 9to5Mac, który twierdzi, że Beats Fit Pro są podobne do wprowadzonych na rynek kilka miesięcy temu Beats Studio Buds. Nowy model będzie wyposażony w Active Noise Cancellation (ANC) i będzie posiadać chip Apple H1. Będą również obsługiwać szybkie parowanie, wyświetlanie poziomu naładowania baterii i niestandardowe tryby kontroli za pośrednictwem aplikacji Beats na urządzeniach z systemem Android.

Zobacz również:

  • Zobacz najlepsze promocje na iPhone'y! [16.01.2022]
  • Najlepsze promocje na sprzęt Apple - iPhone, MacBook, Watch [14.01.2022]
  • Oto Beats Fit Pro - tańsze od AirPods Pro i lepsze do AirPods 3!
Źródło: 9to5mac

Źródło: 9to5mac

Źródło: 9to5mac

Źródło: 9to5mac

Źródło: 9to5mac

Źródło: 9to5mac

Źródło: 9to5mac

Źródło: 9to5mac

Podczas gdy źródło nie mówi nam nic o wielkości baterii Fit Pro, twierdzi, że słuchawki będą oferować sześć godzin ciągłej pracy z włączonym ANC lub Transparency Mode lub siedem godzin z Adaptive EQ. Razem z etui do ładowania, Fit Pro zapewni do 27-30 godzin pracy na baterii.

Beats Fit Pro będą oferowane w kolorze czarnym, szarym, fioletowym i białym, a ich wysyłka rozpocznie się kilka dni po ogłoszeniu w dniu 1 listopada.