Beautiful Widgets w sklepie GetJar - za darmo!

Użytkownicy smartfonów innych firm niż HTC narzekają często na brak ładnych widżetów, które mogą umieścić na swoim ekranie głównym. Na szczęście na telefonach z inną nakładką niż HTC Sense można zainstalować aplikację Beautiful Widgets.

Jeśli brakuje Wam widżetów, a Wasz telefon nie ma interfejsu HTC Sense do tej pory byliście zmuszeni wydać blisko 10zł na aplikację Beautiful Widgets w Android Markecie. Teraz macie okazję do zgarnięcia tej aplikacji zupełnie za darmo ze sklepu GetJar. Zestaw jest pokaźny, oferuje wiele widżetów pogodowych, zegarów i informacji o stanie baterii. Widżety dostępne są w wielu rozmiarach i każdy może wybrać coś dla siebie. Najlepiej sami zobaczcie prezentację wideo:

Sklep GetJar

GetJar to jeden z wielu alternatywnych sklepów z aplikacjami, między innymi na Androida. Aby korzystać z jego zasobów trzeba zainstalować specjalną aplikację i z jej poziomu można pobierać programy. Możemy się także zalogować w nim używając konta na portalu Facebook i sprawdzać z jakich aplikacji korzystają nasi znajomi. Sporo osób może się skusić na różne aplikacje z GetJar, zwłaszcza biorąc pod uwagę ostatnie spore problemy ze sklepem Android Market. Oczywiście to nie jest jedyny wybór - mamy nadzieję, że niedługo w Polsce wystartuje także Amazon Appstore.

Najlepsze jest to, że dzięki otwartości systemu Google alternatywne sklepy nie zastępują Android Marketu. Możemy korzystać z nich wszystkich jednocześnie, kupując aplikacje w tym, który oferuje je akurat najtaniej. Na dziś GetJar oferuje wiele innych płatnych aplikacji darmowo - oprócz widżetów możemy znaleźć chociażby dodatkową klawiaturę SwiftKeyX. Warto przeglądać od czasu do czasu ofertę w poszukiwaniu perełek - a jeśli znajdziecie warte uwagi aplikacje, koniecznie podzielcie się nimi z innymi na naszym fanpage’u na Facebooku!

Nie zapomnijcie pobrać Beatiful Widgets - nie wiadomo, jak długo potrwa promocja!