BeautifulPeople.com - portal randkowy zhakowany

BeautifulPeople.com to portal randkowy tylko dla najpiękniejszych internautów. Niedawny atak umożliwił wejście do serwisu 30 000 "brzydkich" osób.

"Beautiful" na pewno, ale czy "people"? (zdjęcie: beautifulpeople.com)

Polecamy:

Zobacz także:

Kiedy pracowałem nad artykułem o poszukiwaniu miłości w Internecie, nawet przez myśl nie przeszło mi, że tydzień później znów przyjdzie mi pisać o serwisach randkowych... Nie przypuszczałem też że napiszę właśnie o tym.

BeautifulPeople.com to serwis, który ma pomóc w dobieraniu tylko naprawdę ładnych osób. Nowy użytkownik, aby wejść do społeczności, musi najpierw zostać pozytywnie oceniony w głosowaniu "pięknych ludzi". Ta koncepcja już sama w sobie byłaby niezłym powodem do ataków ze strony "brzydkich hakerów". Ponoć jednak za włamaniem stoi jeden z niezadowolonych, byłych pracowników firmy. To on wprowadził do serwisu wirus o nazwie Shrek, który pozwolił na zatwierdzenie 30 000 osób - wstępnie odrzuconych w głosowaniu.

Greg Hodge, dyrektor zarządzający BeautifulPeople.com, poinformował, że mniej ładne osoby zostały już usunięte z portalu. Nasza redakcja poleca im serwis Randki dla brzydkich (The Ugly Bug Ball), który dostarczy z pewnością dużo więcej dobrego humotu :-)

BeautifulPeople.com - portal randkowy zhakowany

Zobacz też inne portale dla poszukujących miłości - kliknij!