Becky! Internet Mail - klient poczty rozwijany od 1996 roku!

Na nasze serwery trafiło najnowsze wydanie klienta e-mail - Becky! Internet Mail. Jest to aplikacja, która powstała w 1996 roku i od tego czasu deweloper bez przerwy ją rozwija oraz ulepsza.

Becky! Internet Mail posiada wsparcie dla poczty POP3, IMAP4, SMTP (zarówno z SSL, jak też i bez niego). Napisany został w języku C++, dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca i jest maksymalnie wydajny. Umożliwia stworzenie kilku niezależnych profili dla skrzynki pocztowej, co może przydać się np. w biurze. Użytkownik otrzymuje możliwośc tworzenia własnych szablonów e-maili lub też korzystania z uprzednio przygotowanych przez dewelopera. Dla wygody obsługi wprowadzono funkcje ustawiania przypomnień i alertów, a także sporo funkcji zarządzania wiadomościami. Kolejny pozytywny aspekt to filtrowanie wiadomości pocztowych oraz tworzenie list mailingowych.

Becky! Internet Mail - klient poczty rozwijany od 1996 roku!

Becky! Internet Mail obsługuje wtyczki, które dodatkowo mogą zwiększyć funkcjonalność aplikacji. Opcja "Sync With Portable Media" pozwala na przeniesienie skrzynki na pamięć zewnętrzną (np. pendrive) i używanie jej na dowolnym komputerze, bez zostawiania tam śladów aktywności. Niestety, nie ma polskiej edycji tego klienta, nie jest on także darmowy. Wersja trial pozwala na 30-dniowy okres używania Becky i można pobrać ją tutaj. Wydanie pełne to wydatek rzędu 40 dolarów (ok. 120 złotych) i można je nabyć na oficjalnej stronie.