Becky! Internet Mail - kolejne wydanie weterana poczty e-mail

Ponad dwa i pół miesiąca minęło od poprzedniego wydania poprzedniej wersji Becky! Internet Mail. W tym czasie zbierano informacje o bugach, aby zlikwidować je w kolejnej edycji, którą zadebiutowała właśnie dziś.

Najnowsze wydanie Becky! Internet Mail nosi numer 2.69.00, jednak zanim przejdę do nowości, warto zaprezentować aplikację tym użytkownikom, którzy jak dotąd jej nie poznali. Na wstępie warto zaznaczyć, że pierwsza wersja tego klienta poczty e-mail ukazała się w czasach "starożytności" internetu, a konkretnie - 1996 roku! Od tamtej edycji przeszedł on szereg zmian, przystosowujących go do nowych realiów oraz zmieniająceych się technologii. Aktualna edycja wspiera w pełni SMTP, IMAP4, POP3, umożliwia tworzenie niezależnych profili na jednej skrzynce pocztowej oraz oferuje szereg opcji dla użytkownika, jak tworzenie list mailingowych, szablonów korespondencji, zrzucanie maili na pamięć przenośną (wbudowana funkcja "Sync With Portable Media" ) czy podpinanie wtyczek.

Becky! Internet Mail - kolejne wydanie weterana poczty e-mail

Becky! Internet Mail 2.69.00 przynosi likwidację czterech bugów, które mogły zakłócać prawidłowe działanie programu. Dwa z nich związane są z IMAP4. Pierwszy powodował konieczność rekonstrukcji indeksów w niektórych folderach, drugi - przerwanie przenoszenia danych pomiędzy folderami. Trzeci bug związany był z nieprawidłowym wyświetlaniem szerokości nagłówka kolumny w książce adresowej, a ostatni - przerwanie działania podczas operacji na niektórych załącznikach. Klienta pozbawionego wymienionych wad można pobrać z tej strony. Jest to wersja testowa, która nie ma polskiego interfejsu.