Będą publiczne testy Halo 3

Nie dalej jak wczoraj informawaliśmy o nadchodzącej ważnej wieści związanej z kultową serią Halo. Wiadomość gruchnęła niedługo po obublikowaniu naszej informacji - Bungie zapowiedziało, że w przyszłym roku odbędzie się publiczna beta Halo 3!

Będą publiczne testy Halo 3
Aby wziąć udział w publicznych testach Halo 3 trzeba posiadać Xboxa 360. Już na wiosnę rozpocznie się wielka sieciowa rozgrywka pomiędzy wszystkimi chętnymi.

Sam Microsoft stwierdził, że udział w testach da uczestnikom "przedsmak wrażeń jakie czekają na nich w pełnym Halo 3".

Dodatkową niespodzianką dla fanów serii, będą nowe mapy trybu rozgrywki wieloosobowej do Halo 2. Niestety, możliwość ich pobrania otrzymają tylko posiadacze Xboxa 360. Właściciele Xboxa Classic będą musieli obejść się ze smakiem...

Bungie planuje posłużyć się formą globalnych beta testów, aby jeszcze lepiej dopracować swoje dzieło. Firma mówi wprost: "gracze z całego świata otrzymają okazję, aby osobiście uczestniczyć w produkcji Halo 3".

Z okazji piątej rocznicy serii, Microsoft postanowił pochwalić się jej osiągnięciami. Gry z logiem Halo zostały sprzedane łącznie w 14.7 milionach egzemplarzy i zarobiły w sumie 700 milionów dolarów.

Więcej informacji na stronie Bungie.