Będzie Myst IV

Firma Ubisoft oficjalnie zapowiedziała wydanie kolejnej, czwartej już odsłony serii gier przygodowych Myst o podtytule Revelation. Osią akcji w nowej grze będzie tajemnicze zniknięcie młodej dziewczynki, w którym, jak się później okaże, "maczali palce" dwaj skrzywieni psychicznie bracia Sirrus i Achenar. Gra trafi do sklepów pod koniec roku – pierwsze zrzuty ekranowe prezentujemy poniżej.

Po raz pierwszy w historii serii, prace nad nową grą prowadzi mieszczące się w Montrealu studio Ubi Softu. W nowej odsłonie gry nie zabraknie znanych z poprzednich części łamigłówek, a ścieżkę dźwiękową do gry tworzy m.in. Peter Gabriel.

$"Myst IV będzie miał wciągającą fabułę i pozwoli graczom poznać chory świat dwóch braci – bohaterów traumatycznego dramatu rodzinnego, w zapierającej dech w piersiach oprawie graficznej" – powiedział producent gry z Ubisoftu, Genevieve Lord.

Na razie to wszystkie informacje dotyczące Myst IV: Revelation. Więcej szczegółów na temat nowej gry, jak zapowiada wydawca, znajdziecie już wkrótce na oficjalnej stronie gry.

Oficjalna strona gry:

http://www.mystrevelation.com/teaser/uk/


Zobacz również