Będzie polska wersja Dead Rising 2 na PC

Jak poinformowała dziś firma Cenega, nadchodząca kontynuacja gry Dead Rising ukaże się w naszym kraju w dwóch wersjach językowych. Graczy ucieszy zapewne wiadomość, że każdy nabywca nowego hitu firmy Capcom, będzie mógł wybrać pomiędzy językiem polskim i angielskim.

Druga część gry Dead Rising ukaże się na starym kontynencie 1 października. Premiera odbędzie się równocześnie na platformę PC, Xbox 360 oraz PlayStation 3. Z punktu widzenia polskiego gracza ważną informacją jest na pewno fakt, iż dzieło to wydane zostanie w naszym kraju w rodzimym języku. Fani bez problemu będą jednak mogli wybrać również angielską ścieżkę dźwiękową lub wersję kinową (angielski głos i polskie napisy).

Przypomnijmy, że w drugiej części gry Dead Rising gracze ponownie będą musieli stawić czoła hordom żywych trupów. Akcja dzieła rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach w centrum handlowym Willametter, gdy okazało się, że próby zahamowania wirusa zombie spełzły na niczym i epidemia zaczyna grozić całej Ameryce. Wydarzenia zaskakują naszego bohatera gry w hazardowym zagłębiu Fortune City, gdzie musi odkryć tajemnicę bronioną przez setki tysięcy żywych trupów... Zwiększona liczba przeciwników spowodowała zmiany w arsenale bohatera oraz jego głównych umiejętnościach. Całość ma być utrzymana w świetnej oprawie graficznej.

Zapraszamy również do pobrania filmowej zapowiedzi gry Dead Rusing 2.