Beerware – program za piwo


Beerware – Personal Inventory Control Kit

Narzędzie Personal Inventory Control Kit pomoże ci zrobić remanent gospodarstwa domowego. Pozwala utworzyć listę posiadanych przedmiotów. Kataloguje się je w drzewiastej strukturze, która przypomina nieco układ folderów w oknie Eksploratora. Poszczególne gałęzie oznaczają pomieszczenia i miejsca, w których dane przedmioty się znajdują. W krotkach poszczególnych elementów można umieszczać takie informacje jak opis, cena i data nabycia. Na pierwszy rzut oka inwentaryzowanie domowego sprzętu wydaje się zbędne, lecz okazuje się przydatne, gdy trzeba znaleźć dawno nie używany przedmiot lub sporządzić zestawienie utraconego sprzętu dla spółki ubezpieczeniowej (w razie takich zdarzeń jak włamanie czy pożar).

Abandonware – Mechwarrior 4: Mercenaries

W bezpłatnej grze zręcznościowej Mechwarrior 4: Mercenaries przejmujesz kontrolę nad wielkim robotem bojowym, aby walczyć za pomocą ciężkich dział z robotami wroga. Producent zapewnia aż siedem obszernych kampanii, w których jest dostępnych ponad 20 typów robotów. Gra została oficjalnie udostępniona do pobrania.

Abandonware – Grand Theft Auto

Szaleńcze pościgi i ostra wymiana strzałów – już pierwsza część serii zręcznościówek Grand Theft Auto zaskakiwała wartką akcją. Gracz wciela się w postać złodzieja, który przemierza trzy fikcyjne miasta w Stanach Zjednoczonych i kradnie samochody na zlecenie. Musi zmierzyć się z gangsterami konkurencji i uciekać przed organami ścigania.

Abandonware – Grand Theft Auto II

W drugiej części serii GTA ponownie odgrywasz rolę drobnego opryszka trudniącego się kradzieżą samochodów.

Beerware – program za piwo

Personal Inventory Control Kit to program o nietypowej licencji i zastosowaniu. Służy do inwentaryzowania posiadanych przedmiotów.

Abandonware – Railroad Tycoon Deluxe

Popularna gra strategiczno-ekonomiczna. Gracz zarządza firmą transportu kolejowego zajmującą się przewozem towarów i osób. Jego celem jest zbudowanie całej sieci linii kolejowych i utorowanie wirtualnej spółce drogi do sukcesu. Bezpretensjonalna grafika dwuwymiarowa nie jest najsilniejszą stroną gry. Kusi niepowtarzalnym klimatem i mnogością aspektów technicznych.

Abandonware – Rambo III

W tej grze zręcznościowej można wcielić się w postać legendarnego komandosa amerykańskich sił zbrojnych.

Abandonware – Terminator 2 - Judgement Day

Kolejna zręcznościówka powstała na kanwie filmu akcji.

Abandonware – F-22 Interceptor

Symulator myśliwca F-22. Gracz ma do dyspozycji ponad 100 misji, w których są do pokonania nie tylko samoloty bojowe przeciwnika, lecz także okręty wojenne, wyrzutnie rakiet i artyleria przeciwlotnicza.