Bejeweled 3 zapowiedziane

Firma PopCap ogłosiła, że już w grudniu tego roku, osoby bawiące się przy pecetach i komputerach Mac, będą mogły nabyć trzecią część gry Bejeweled. Jest to jedna z najbardziej popularnych produkcji dla "niedzielnych graczy".

O sukcesie Bejeweled wiele mówią liczby opublikowane przez autorów gry. Firma PopCap jakiś czas temu pochwaliła się tym, że ich dzieło kupiło 50 milionów wielbicieli elektronicznej rozrywki. Z sieci pobrano je ponad 150 milionów razy. Trzecia część gry, nazywana "pierwszym prawdziwym" następcą Bejewleled, na pewno poprawi ten wynik.

Najnowsze dzieło PopCap zawierać ma część trybów gry znanych z jego poprzednich odsłon - Blitz i Twist. Oprócz nich gracze mają się jednak doczekać nowości. W Bejeweled 3 znajdziemy dobrze znany rodzaj zabawy Classic (z poprawioną oprawą graficzną w HD), Quest (40 zagadek do rozwiązania), Lightning (gra na czas) oraz Zen (tryb relaksacyjny, w którym sami ustawiamy muzykę i efekty dźwiękowe). Do tego dochodzą cztery ukryte rodzaje zabawy takie jak Butterflies, Poker oraz Ice Storm oraz 65 "odznak" do zdobycia.

Premierę Bejeweled 3 zapowiedziano na siódmego grudnia tego roku. Grę będą mogły nabyć osoby bawiące się przy pecetach i komputerach Mac. Wyceniono ją na 20 dolarów. Pod treścią naszego newsa obejrzeć można pierwszy materiał filmowy z tego tytułu.