Belkin: dwa nowe huby USB oraz stacja dokująca dla iPoda

Firma Belkin poszerzyła swoją ofertę o dwa nowe huby USB oraz stację dokującą dla iPoda. Co ciekawe, urządzenia montuje się w biurku, a konkretnie - w otworze przeznaczonym na okablowanie.

Konstruktorzy z firm Belkin postanowili wykorzystać często spotykane w biurkach komputerowych 3-calowe otwory na okablowanie (oczywiście, jeżeli nie dysponujemy takowym, zawsze możemy go sami wykonać). Zaprojektowali więc nowe huby USB oddające użytkownikowi do dyspozycji po cztery porty USB 2.0.

Belkin: dwa nowe huby USB oraz stacja dokująca dla iPoda

Nowe huby USB i stacja dokująca od Belkina

W jednym przypadku (Front-Access In-Desk USB Hub, dostępny w czarnym i srebrnym kolorze) nie wystają one ponad płaszczyznę biurka, natomiast w drugim (In-Desk USB Hub, dostępny tylko w czarnym kolorze) - wyprowadzono je pod kątem. Producent zaprezentował również stację dokującą z wyjściem jack (In-Desk Dock for iPod) przeznaczoną dla iPoda. Urządzenie dostępne jest wyłącznie w czarnym kolorze.

Niestety, data rozpoczęcia sprzedaży urządzeń nie została podana. Znana jest natomiast ich cena, którą ustalono na niecałe 40 USD.

Więcej informacji można znaleźć pod tymi adresami:

Front-Access In-Desk USB Hub;

In-Desk USB Hub;

In-Desk Dock for iPod.