Belkin: dwa nowe huby USB oraz stacja dokująca dla iPoda

Firma Belkin poszerzyła swoją ofertę o dwa nowe huby USB oraz stację dokującą dla iPoda. Co ciekawe, urządzenia montuje się w biurku, a konkretnie - w otworze przeznaczonym na okablowanie.

Konstruktorzy z firm Belkin postanowili wykorzystać często spotykane w biurkach komputerowych 3-calowe otwory na okablowanie (oczywiście, jeżeli nie dysponujemy takowym, zawsze możemy go sami wykonać). Zaprojektowali więc nowe huby USB oddające użytkownikowi do dyspozycji po cztery porty USB 2.0.

Nowe huby USB i stacja dokująca od Belkina

Nowe huby USB i stacja dokująca od Belkina

W jednym przypadku (Front-Access In-Desk USB Hub, dostępny w czarnym i srebrnym kolorze) nie wystają one ponad płaszczyznę biurka, natomiast w drugim (In-Desk USB Hub, dostępny tylko w czarnym kolorze) - wyprowadzono je pod kątem. Producent zaprezentował również stację dokującą z wyjściem jack (In-Desk Dock for iPod) przeznaczoną dla iPoda. Urządzenie dostępne jest wyłącznie w czarnym kolorze.

Niestety, data rozpoczęcia sprzedaży urządzeń nie została podana. Znana jest natomiast ich cena, którą ustalono na niecałe 40 USD.

Więcej informacji można znaleźć pod tymi adresami:

Front-Access In-Desk USB Hub;

In-Desk USB Hub;

In-Desk Dock for iPod.