Belkin: kabel USB z certyfikatem... Visty

Firma Belkin zaprezentowała nowe urządzenie opatrzone certyfikatem zgodności z systemem Windows Vista. Tym razem jest to... kabel USB o nazwie "Easy Transfer Cable for Windows Vista", przeznaczony dla osób, które zakupiły nowy notebook z Vistą i chciałyby w prosty sposób przenieść pliki ze starego komputera.

Jeżeli przesiadasz się z komputera pracującego pod kontrolą Windowsa XP na jeden z hurtowo ostatnio wprowadzanych na rynek notebooków z preinstalowną Vistą, firma Belkim wprowadziła do swojej oferty produkt, który powinien Cię zainteresować.

Belkin: kabel USB z certyfikatem... Visty

Nowy kabel USB firmy Belkin

Chodzi o urządzenie o nazwie "Easy Transfer Cable for Windows Vista", czyli kabel zakończony z dwóch stron wtyczką USB, umożliwiający - po połączeniu dwóch komputerów (jeden z XP drugi z Vistą) - automatyczne skopiowanie do tego drugiego np. zakładek przeglądarki, zawartości skrzynki pocztowej (obsługa Microsoft Outlook i Outlook Express), zdjęć czy też plików muzycznych. To, co chcemy przenieść, wybieramy z automatycznie otwieranego okna. Oczywiście, aby móc skorzystać z nowości niezbędne jest zainstalowanie odpowiedniego oprogramowania o nazwie "To Vista Go!" (tylko po stronie komputera z systemem XP).

Niestety cena urządzenia, które pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu, nie została podana.