Belkin zapowiada nową klawiaturę do gier

Firma Belkin właśnie zapowiedziała wydanie najnowszej wersji klawiatury przeznaczonej dla graczy. Nowe dzieło ma być wyposażone dosłownie we wszystko co każdemu progamerowi jest potrzebne do szczęścia. Zresztą, zobaczcie sami.

Nowa klawiatura ma nosić nazwę N52te. Jest to kolejne dziecko ze słynnej rodziny SpeedPad. Co ciekawe, nie będzie problemu z podłączeniem sprzętu do Maca. O tym, że klawiatura działa pod Windowsem nie trzeba chyba nikogo przekonywać.

Przewidywany koszt N52te podawany jest na razie w dolarach i według oficjalnych komunikatów ma wynieść ok. 69,99 USD. Sprzęt trafi na rynek najprawdopodobniej w listopadzie.

Pora teraz na krótkie przedstawienie zalet nowego SpeedPada. Otóż N52te został zaprojektowany specjalnie z myślą o graczach lubujących się w tytułach FPP, MMORPG oraz RTS. Klawiatura posiada wiele dodatkowych (dowolnie programowalnych) przycisków, kółeczko do przewijania oraz specjalny D-pad (directional pad). Dodatkowo wyposażona jest w miękką gąbeczkę, na której będzie mogła wypocząć dłoń strudzonego wirtualnym światem gracza.

Jak zapowiada producent, klawiatura jest naprawdę nowatorskim produktem. Jako przykład podaje możliwość zapisywania konkretnych ustawień (przypisanych przycisków do funkcji) oraz podświetlane klawisze.

Zapowiada się prawdziwy smakołyk dla graczy. Z niecierpliwością oczekiwać będziemy na moment pojawienia się go na sklepowych półkach.


Zobacz również