BenQ zdobywa złote laury - najlepsze projektory według konsumentów?

Tajwański BenQ w tegorocznym plebiscycie konsumentów wyprzedził innych producentów w kategorii najlepsze projektory i otrzymał Złoty Laur Klienta 2011.

BenQ Logo

Dopiero, co pisałem o nowych projektorach BenQ - funkcji SmartEco, ultrakrótkiej ogniskowej oraz wrażeniach z projekcji na BenQ W6000, a tymczasem tajwańska firma została nagrodzona przez konsumentów prestiżowym wyróżnieniem.

Projektory BenQ uzyskały aż 36 proc. głosów swojej kategorii i zostawiły daleko w tyle produkty konkurencji, zdobywając tym samym Laur Klienta 2011.

Laur Klienta 2011

Laur Klienta 2011

Laur Klienta - co to jest?

Laur Klienta przyznawany jest w wyniku głosowania na portalu plebiscytu oraz telefonicznej sondy wśród co najmniej 800 respondentów. Projekt organizowany od wielu lat przez redakcje Rzecz o Biznesie (ogólnopolski dodatek do dziennika Rzeczpospolita).

BenQ SmartEco

BenQ SmartEco

Projektory BenQ docenione przez konsumentów

W 2010 roku BenQ sprzedał w Polsce 16.856 szt. projektorów. Wygląda na to, że w tym roku ten wynik noże poprawić. Moje wrażenia z projekcji filmu Szybcy i Wściekli 5 na projektorze BenQ W6000 zdają się potwierdzać, że BenQ został słusznie wyróżniony.