Bet On Soldier - lokalizacja zakończona!

Firma Techlnad - wydawca gry "Bet On Soldier" w Polsce - poinformowała, że zakończono już prace lokalizacyjne związane z grą. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami nowa futurystyczna strzelanina FPP trafi więc do naszych sklepów w tym samym dniu, co w innych krajach europejskich.

Bet On Soldier

Bet On Soldier

"Bet On Soldier" to futurystyczna strzelanina FPP, w której gracz wciela się w gladiatora przyszłości występującego w niezwykle brutalnym widowisku TV. Turniej ten to zmagania najemników będących reprezentantami największych korporacji. Ogólne zasady są proste - od momentu włączenia kamer zaczyna się wojna. Walki toczące się na potężnych arenach to nie tylko przelewająca się krew. "Bet On Soldier" to również królestwo hazardu. Przed pojedynkiem gracz może obstawić walkę, stawiając jako kartę przetargową nie tylko pieniądze, ale również swoje życie. Za wygraną można kupować i modyfikować wyposażenie, zatrudniać żołnierzy, leczyć się, naprawiać sprzęt i korzystać z dostępnych na arenach terminali.

Bet On Soldier

Bet On Soldier

Gra powstaje na silniku KT, który jak twierdzą autorzy ze studia Kylotonn Entertainment, zapewni "Bet on Soldier" widowiskową oprawę graficzną 3D. Do dyspozycji graczy zostanie oddanych ponad 40 różnorodnych rodzajów broni, które będą mogli wykorzystać w trakcie zmagań z czterdziestoma mistrzami areny. Akcja gry będzie się toczyć na ogromnych arenach zlokalizowanych m.in. w Europie, na Alasce i Kubie. W "Bet on Soldier" nie zabraknie również trybu multiplayer, w którym jednocześnie będzie mogło brać udział maksymalnie 32 graczy. W grze znajdziemy również 6 różnych klas postaci oraz egzoszkielety - potężnie pancerze bojowe.

Minimalne wymagania sprzętowe:

Procesor z zegarem 1.4GHz

512 MB RAM

Karta graficzna 64MB NVIDIA Geforce 3/Ati Radeon 8500 lub wyższe


Zobacz również