Bet on Soldier - demo MP do pobrania!

Zapraszamy do pobrania nowego dema, brutalnej strzelaniny FPP pt. "Bet on Soldier: Krwawy Sport"! Tym razem przyszła kolei na rozgrywki w trybie multiplayer.

Opublikowane demo pozwala zakosztować wieloosobowej rozgrywki na mapie, przedstawiającej bazę transportową położoną na Alasce. Podczas starć gracze mają do wyboru 6 klas postaci do (m.in. snajper, żołnierz, inżynier), ponad 40 różnych rodzajów broni, pancerze bojowe, kuloodporne tarcze i granaty. Tryb multiplayer w BoS pozwala na rozgrywki 32 graczom jednocześnie.

"Bet On Soldier - Krwawy Sport" to futurystyczna strzelanina FPP, w której gracz wciela się w gladiatora przyszłości występującego w niezwykle brutalnym widowisku TV. Turniej ten to zmagania najemników będących reprezentantami największych korporacji. Ogólne zasady są proste - od momentu włączenia kamer zaczyna się wojna. Walki toczące się na potężnych arenach to nie tylko przelewająca się krew. "Bet On Soldier" to również królestwo hazardu. Przed pojedynkiem gracz może obstawić walkę, stawiając jako kartę przetargową nie tylko pieniądze, ale również swoje życie. Za wygraną można kupować i modyfikować wyposażenie, zatrudniać żołnierzy, leczyć się

Zapraszamy do pobrania dema gry z naszego serwera FTP.

Plik do pobrania:

Bet on Soldier MP Demo


Zobacz również