Bet on Soldier - demo SP wkrótce do pobrania!

Firma Kylotonn - developer krwawej strzelaniny FPP pt. "Bet on Soldier" - zapowiedziała rychłe opublikowanie dema gry, które pozwoli zakosztować rozgrywki w trybie dla pojedynczego gracza. Jednocześnie twórcy udostępnili również nowe screenshoty z gry. Zapraszamy do galerii.

Bet on Soldier

Bet on Soldier

"Bet On Soldier - Krwawy Sport" to futurystyczna strzelanina FPP, w której gracz wciela się w gladiatora przyszłości występującego w niezwykle brutalnym widowisku TV. Turniej ten to zmagania najemników będących reprezentantami największych korporacji. Ogólne zasady są proste - od momentu włączenia kamer zaczyna się wojna. Walki toczące się na potężnych arenach to nie tylko przelewająca się krew. "Bet On Soldier" to również królestwo hazardu. Przed pojedynkiem gracz może obstawić walkę, stawiając jako kartę przetargową nie tylko pieniądze, ale również swoje życie. Za wygraną można kupować i modyfikować wyposażenie, zatrudniać żołnierzy, leczyć się, naprawiać sprzęt i korzystać z dostępnych na arenach terminali.

Bet on Soldier

Bet on Soldier

Akcja gry będzie się toczyć na ogromnych arenach zlokalizowanych m.in. w Europie, na Alasce i Kubie. W "Bet on Soldier" nie zabraknie również trybu multiplayer, w którym jednocześnie będzie mogło brać udział maksymalnie 32 graczy. W grze znajdziemy również 40 różnorodnych rodzajów broni, 6 różnych klas postaci oraz egzoszkielety - potężnie pancerze bojowe.

Dystrybutorem "Bet on Soldier" w Polsce jest firma Techland. Premiera gry przewidziana jest na wrzesień tego roku.

Aktualizacja: 01 września 2005 13:37

Zapowiadana na ubiegły tydzień wersja demonstracyjna "Bet on Soldier: Krwawy Sport" zostanie wreszcie udostępnione w piątek, 2 września. Od jutra zapraszamy więc do pobierania dema gry z naszego serwera FTP.

Aktualizacja: 22 sierpnia 2005 11:53

Demo opóźnione!

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, publikacja grywalnego dema "Bet on Soldier" nie odbędzie się dzisiaj. O dokładnym terminie udostępnienia dema, wydawca obiecuje poinformować jeszcze w tym tygodniu.

Opóźnienie premiery wersji demonstracyjnej wydawca tłumaczy chęcią dostarczenia graczom produktu jak najlepiej dopracowanego, i w miarę możliwości, oferującego jak najwięcej z pełnej wersji gry.

Aktualizacja: 16 sierpnia 2005 14:43

Techland, wydawca na rynku polskim gry "Bet on Soldier - Krwawy Sport" informuje, że demo single player gry dostępne będzie już 22 sierpnia 2005 roku!


Zobacz również