Beta OpenOffice w wersji online

Zainteresowani wypróbowaniem bezpłatnego zestawu biurowego OpenOffice.org 2.0 bez konieczności instalowania go na swoim komputerze, mogą się już rejestrować do programu testów beta tej aplikacji.

Open.Office.org i dostawca aplikacji online Ulteo udostępnili projekt beta OpenOffice.org 2.0, hostowany w infrastrukturze Ulteo Online Desktop, dając użytkownikom możliwość dostępu online do aplikacji oraz zapewniając 1 GB pamięci z tym związanej.

W zapowiedzi poinformowano, że projekt będzie otwarty dla 15 tys. użytkowników wersji beta, którzy będą mogli uzyskać dostęp do aplikacji za pośrednictwem przeglądarki internetowej na platformie Winsows, Linux lub Mac OS X.

Zarejestrowani użytkownicy będą mieli także dostęp do mechanizmów bezpośredniej współpracy, które umożliwiają uczestnikom biorącym udział w testach na wspólne opracowywanie dokumentów w czasie rzeczywistym. Użytkownicy będą mogą wysłać do siebie, pocztą elektroniczną, zaproszenia do współpracy, zapewniając innym dostęp do dokumentów w trybie "tylko do odczytu" lub pełnej edycji.

Do programu testów beta można zarejestrować się na witrynie Ulteo.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: