Beta test Chrome

Firmy Strategy First oraz Techland ogłosiły rozpoczęcie zapisów na betatesty długo oczekiwanej polskiej gry science fiction FPP pt. Chrome.

Zapisy nie zostały obwarowane specjalnymi warunkami, więc niemal każdy gracz chętny do wzięcia udziału w testach ma szansę znaleźć się w gronie szczęśliwców. Zgłoszenia przyjmowane są od piątku, a beta testy mają trwać od 7 kwietnia do 9 maja. Formularz zapisu znajdziecie na stronie http://www.strategyfirst.com/beta/

Przypomnę tylko, że Chrome jest dziełem naszego rodzimego dewelopera, firmy Techland i wykorzystuje engine graficzny o tej samej nazwie. W grze wcielimy się w rolę byłego najemnika - Logana, który postanowił zbić fortunę na ściganiu przestępców. Gra oferuje ponad czternaście ciekawych misji, osiem futurystycznych pojazdów, które główny bohater będzie mógł wykorzystać podczas pościgów. Ponadto w Chromie znajdziemy osiemnaście typów uzbrojenia i spory zestaw implantów znacznie poprawiających sprawność i umiejętności świeżo upieczonego łowcy nagród. Premiera gry przewidziana jest na drugi kwartał przyszłego roku.


Zobacz również