Beta test Horizons

Atari i Game Network ogłosiły rozpoczęcie zapisów do europejskich beta testów 'Horizons Empire of Istaria' – zapowiadającej się niezwykle ciekawie gry RPG typu MMO.

Horizons, jak zapowiada wydawca, ma zmienić oblicze gier MMO oferując znakomitą oprawę graficzną i nowe możliwości rozgrywki w sieci. Akcja gry będzie toczyć się w świecie zwanym Istaria, gdzie znajdziecie rozległe i zróżnicowane lokacje obejmujące m.in. miasta, twierdze, wsie czy zamki. Dostępne w grze struktury będą umiejscowione w najróżniejszych środowiskach - począwszy od tropikalnej dżungli, przez arktyczną tundrę, na górskich bezdrożach skończywszy.

Podczas rozgrywki gracze mogą swobodnie odkrywać kolejne lokacje w grze, niezależnie od tego, czy zdecydują się na grę w pojedynkę czy w zespole. W grze dostępne będzie dziewięć grywalnych ras obejmujących m.in. Ludzi, Krasnoludy, Elfy i po raz pierwszy w historii gier tego typu - potężne smoki.

W zapewnieniu sprawnego działania gry znacząca rolę będzie odgrywała Game Network, która zapewni nie tylko wielojęzyczną pomoc techniczną (na razie jednak tylko w językach angielskim, francuskim, niemieckim i włoskim), ale będzie również emitowała regularnie programy poświęcone tej grze.

Każdy, kto chciałby wziąć udział w beta testach gry musi odwiedzić stronę http://www.betatests.net/. Pierwszym krokiem jest rejestracja, która pozwoli uzyskać login i dołączyć do bazy wszystkich beta testerów Atari. Następnie logujecie się na stronie i deklarujecie chęć wzięcia udziału w beta testach konkretnej gry.

Więcej informacji:

http://www.europe.istaria.com


Zobacz również