Beta testy Auto Assault w najbliższy weekend!

Każdy kto jest zainteresowany hybrydą wyścigów i rpg-a powinien przyjrzeć się grze Auto Assault, której beta testy odbywają się w ten weekend.

Beta testy Auto Assault w najbliższy weekend!

Gra usytuowana jest w postnuklearnej rzeczywistości, w której toczy się walka między trzema frakcjami. Gracz będzie przemieszać się po ogromnym świecie o złozonych lokacjach za pomocą dowolnie modyfikowanego przez siebie pojazdu.

Według europejskiego oddziału Ncsoftu już w piątek, 17 marca rozpoczną się otwarte beta testy. Zabawa ma zakończyć się o godzinie 1.00, we wtorek, 21 marca.

Aby wziąć udział w zabawie należy zarejestrować się na tutaj, a następnie cierpliwie poczekać na e-mail zwrotny od producenta. Później wystarczy już tylko ściągnąć klienta gry i... rozpocząć kilkudniowe szaleństwo!

Niestety, po 21 marca kontynuować zabawę będą mogły jedynie osoby, które zamówiły grę w pre-orderze. Ci, jak obiecuje producent, mają otrzymać grę dokładnie 17 marca.

Oficjalna data wydania Auto Assault przewidziana jest na kwiecień bieżącego roku. Po więcej informacji o tytule zapraszamy na oficjalną stronę gry.