Beta testy Crysis rozpoczęte...

...i w pewnym sensie zakończone jednocześnie. Potrzebne do rozpoczęcia testów gry klucze, dostępne nota bene poprzez płatne konto serwisu FilePlanet, rozeszły się w mgnieniu oka. Na szczęście dla fanów, wiadomo już, że kluczy będzie więcej.

Tylko nielicznym szczęśliwcom udało się załapać na cd-key z "pierwszego rzutu". Będą oni teraz mogli zobaczyć jak działa Crysis w trybie multiplayer na jednej z map, shore.

Nie jest jednak źle. Z informacji, które znajdują się na serwisie FilePlanet wynika, że będą jeszcze aż cztery fazy beta-testów Crysis. Przy każdym rozpoczęciu nowego etapu rozdawane będą nowe seriale umożliwiające rozgrywkę.

Aby je dostać, trzeba jednak być cierpliwym, czujnym i być przygotowanym na wydatki. Klucze mogą bowiem otrzymać wyłącznie osoby z płatnym kontem serwisu FilePlanet.

Dla niepocieszonych tą informacją mam jednak dobrą wiadomość. O ile plany wydawcy się nie zmieniły, już wkrótce pojawi się oficjalne demo gry.

Informowaliśmy o tym w artykule "Demo Crysis dostępne już 25 września". Oby nie okazało się, że to także będzie płatne..