Beta-testy Diablo II

W najbliższy poniedziałek rozpocznie się proces testowania Diablo II!

Wszyscy miłośnicy produkcji z gatunku RPG już od dłuższego czasu niecierpliwie oczekują nadejścia drugiej części kultowego Diablo. Do tej pory Blizzard Entertaiment nieustannie przekładał termin oficjalnej światowej premiery Diablo II i niektórzy zaczynali wątpić, czy ten moment kiedykolwiek nadejdzie. Całkiem niedawno producent opublikował informację, że już niedługo zamierza rozpocząć beta-testing. Dziś możemy potwierdzić, że proces ten zacznie się dokładnie za trzy dni!

Wszyscy gracze, którzy chcieliby przystąpić do testowania Diablo II muszą wpisać się na listę chętnych umieszczoną na stronie www.blizzard.com. Zapisy rozpoczną się w poniedziałek 20 marca o godzinie 12:00 czasu północnoamerykańskiego i potrwają tylko przez okres 24 godzin. Spośród wszystkich zapisanych osób Blizzard wybierze losowo 1000 szczęśliwców, którzy zostaną dopuszczeni do pierwszego etapu testowania. Niestety w początkowej fazie będą to jedynie testerzy ze Stanów Zjednoczonych i Kanady. Jakiś czas później nastąpi drugi etap testów, w którym wezmą udział użytkownicy z dowolnego zakątka Ziemi. Beta-test odbędzie się oczywiście na serwerach Battle.net, zarówno ogólnoświatowych, jak i regionalnych.

Gdy wszystkie testy dobiegną końca będziemy wreszcie mogli cieszyć się pełną wersja Diablo II. Producent twierdzi, że rynkowa premiera gry odbędzie się najprawdopodobniej 1 czerwca 2000 roku.


Zobacz również