Bethesda opublikowała zdjęcia edycji kolekcjonerskiej Fallouta 3!

Mamy miłą niespodziankę dla wszystkich fanów gry Fallout. Bethesda umieściła na swoim blogu kilka najświeższych zdjęć dotyczących wyglądu edycji kolekcjonerskiej trzeciej części gry.

O tym, że edycja kolekcjonerska pojawi się w sprzedaży było głośno jakiś czas temu. Informowaliśmy o niej również my w artykule "Poznaj zawartość edycji kolekcjonerskiej Fallout 3".

Tak jak zapowiadano wcześniej wszystko ma się znajdować w wielkim metalowym pudełku, przypominającym pudło śniadaniowe pracownika Vault TEC.

Zobacz również:

  • Elex 2 z datą premiery! Poznaliśmy zawartość Edycji Kolekcjonerskiej
  • Starfield - premiera, wymagania, gameplay. Sprawdź, co już wiemy [01.12.2021]
Bethesda opublikowała zdjęcia edycji kolekcjonerskiej Fallouta 3!

W środku gracz znajdzie między innymi płytę DVD z materiałami dotyczącymi produkcji najnowszej części Fallouta. Będzie tam także książka (formatu A4) z rysunkami koncepcyjnymi wraz z komentarzami twórców gry.

Prócz tego w pudełku znajdzie się także figurka Vault Boya w wersji Bobblehead, czyli z kiwającą się głową. Idealny gadżet do postawienia koło monitora.

Trzeba przyznać, że robi to wrażenie. Specjaliści z Bethesdy chyba wiedzą jak nakłonić wszystkich niezdecydowanych do zamówienia gry w systemie przedsprzedaży.