Bethesda otwiera oddział w Europie

ZeniMax Media, firma której częścią jest Bethesda, ogłosiła właśnie zamiar otwarcia pierwszego oddziału w Europie. Jest to bardzo dobra informacja, szczególnie jeśli pomyślimy o nadchodzącej premierze Fallouta 3.

Nowe biuro ZeniMax będzie miało za zadanie zadbać o publikację tytułów Bethesdy w Europie. Wcześniej w tym celu trzeba było wchodzić w układ z takimi firmami jak Ubisoft czy 2K Games. Teraz ZeniMax będzie już całkowicie niezależne. Władze spółki przyznają jednak, że nadal chcą podtrzymać strategiczną współpracę ze swoimi europejskimi partnerami.

Bethesda otwiera oddział w Europie

Robert Altman, prezes ZeniMax, przyznał że jego firma chce mieć lepszy i bardziej bliski kontakt ze swoimi klientami. Oddział jaki powstaje w Londynie daje taką możliwość. Teraz europejscy fani będą otoczeni jeszcze lepszą opieką.

Zobacz również:

  • Starfield - data premiery, wymagania, gameplay. Sprawdź, co już wiemy o nowym RPG od Bethesdy

Niewątpliwie pierwszym bardzo ważnym tytułem jakim przyjdzie się zająć oddziałowi ZeniMax będzie Fallout 3. Słynny RPG nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery. Wiadomo jednak, że gra ukaże się na PC, PlayStation 3 oraz Xboxa 360.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: