Bethesda stworzyła poziom do gry Portal

Na oficjalnym blogu Bethesda Softworks pojawiły się informacje o stworzeniu przez członka ich ekipy levelu do gry Portal. Poziom ten można ściągnąć za darmo, jednak ostrzegamy - jest bardzo trudny.

Można by uznać, że poziom trudności gry Portal jest dość zrównoważony. Zawsze znajdą się jednak i tacy, którzy grę przejdą w chwilę twierdząc, że "jak zwykle była za prosta".

To właśnie z myślą o tej drugiej grupie graczy przygotowany został specjalny level. Za jego stworzenie odpowiada projektant lokacji, Daryl Bringer, obecnie pracujący dla Bethesdy przy Fallout 3.

Na firmowym blogu nikt nie ukrywa, że pracownicy Bethesdy zagrywają się w zawartość The Orange Box (dzieło Electronic Arts). Stąd też pomysł Bringera aby uatrakcyjnić jedną z produkcji. Stworzoną przez siebie mapę nazwał on Ren_Test2. Level umieszczony jest pod tym adresem.

Po jej ściągnięciu zawartość pliku .zip należy rozpakować do folderu z mapami Portal. Następnie, już po uruchomieniu programu, gracze powinni znaleźć nowy poziom w opcjach Map Dodatkowych w kategorii maps/RenTests.

Powodzenia!


Zobacz również