Better Call Saul - 6 odcinek opóźniony na polskim Netflix? Wszystko na to wskazuje

Wszyscy od rana z niecierpliwością oczekujemy na pojawienie się na Netflix 6 odcinka Better Call Saul. Dziś możemy się jednak nie doczekać.

Better Call Saul (fot. Netflix)

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami i premierami poprzednich odcinków, dzisiaj na Netflix powinien pojawić się 6 epizod 6 sezonu Better Call Saul. Z reguły premiera miała miejsce w okolicach 8 rano czasu polskiego. Dzisiaj wiele osób zdaje się być zaskoczonych, ponieważ wciąż w polskim serwisie dostępnych jest tylko 5 odcinków.

Wygląda na to, że premiera 6 epizodu na polskim Netflixie została opóźniona. Może o tym świadczyć komentarz na oficjalnym koncie na Facebooku.

Zobacz również:

  • Better Call Saul - kiedy 13 odcinek na Netlix?
  • Better Call Saul - kiedy 9 odcinek na Netflix?
  • Nocny agent, sezon 2 – kiedy premiera? Fabuła, obsada i wszystko, co wiemy o szpiegowskim serialu Netflixa

Jeden z użytkowników zapytał:

Wszystko fajnie fajnie, ale gdzie nowy odcinek Better Call Saul Netflix?

W odpowiedzi możemy zobaczyć poniższy komentarz.

Better Call Saul - 6 odcinek opóźniony na polskim Netflix? Wszystko na to wskazuje

Nie są dostępne inne oficjalne informacje na ten temat. Jeśli dowiemy się czegoś nowego, na pewno niezwłocznie o tym poinformujemy.

Aktualizacja

6 odcinek Better Call Saul pojawił się na polskim Netflixie z jednodniowym opóźnieniem i od wczoraj jest dostępny na platformie. Co zatem z kolejnym, 7 epizodem? Na obecną chwilę nie ma informacji wskazujących na to, że może zdarzyć się podobna sytuacja. Zgodnie z planem powinien pojawić się w najbliższy wtorek, 24 maja. Daty premier poszczególnych epizodów znajdziecie TUTAJ.

Zobacz także: Thor: Miłość i grom - premiera, obsada, fabuła. Wszystko, co musisz wiedzieć